GevsivsParadosi ArvanitakivsKotsiras Garden
Greek Dutch English German Russian Turkish
kouzina Elia 00CharismaMikro StathisAndreas GiaGiaMas Cash&CarryZarbanis
Κώστας Μουτζούρης: Με 63 υποψήφιους, για το "Άλμα ανάπτυξης στο Βόρειο Αιγαίο"

Κώστας Μουτζούρης: Με 63 υποψήφιους, για το "Άλμα ανάπτυξης στο Βόρειο Αιγαίο"

Tον φάκελο με τη σύσταση του  Συνδυασμού «Άλμα Ανάπτυξης για το Βόρειο Αιγαίο» με τους υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους στις αυτοδιοικητικές εκλογές της 26ης Μάιου κατέθεσε χθες Κυριακή στις 15.15 το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης ο Πρύτανης και επικεφαλής του Συνδυασμού Κώστας Μουτζούρης.

Το ψηφοδέλτιο νίκης για το «Άλμα» των νησιών του Βορείου Αιγαίου αποτελείται από 63 υποψήφιους σε έναν πολυσυλλεκτικό και υπερκομματικό συνδυασμό, στον οποίο συμμετέχουν άξιοι καταξιωμένοι και ικανοί συμπολίτες μας από όλο το Βόρειο Αιγαίο .

Νέα πρόσωπα ,ικανοί επιστήμονες που διαθέτουν όραμα και ζωντάνια για να αλλάξουν τη ρότα της αναπτυξιακής πολιτικής, με διαφορετικές αφετηρίες, αλλά συμπορευόμενοι σε έναν κοινό στόχο.

Της ευημερίας για όλους τους νησιώτες.

00alma02

ΙΚΑΡΙΑΣ

1. Κόνδυλα Φρατζέσκα του Ευαγγέλου

2. Μαρκάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

3. Ρόζος Δημήτριος του Ευαγγέλου

Β. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

1. Αδαλής Χαράλαμπος (Χάρης) τουΔημητρίου

2. Αλατζάς Απόστολος του Ιγνατίου

3. Αμβαζά Εριφύλη του Γεωργίου

4. Αμερικάνος Παναγιώτης του Ιωάννη

5. Αναγνώστου Πηνελόπη (Πόπη) τουΕυστρατίου

6. ΑντωνέληΑναστασία του Προκοπίου

7. Αρώνης Κωνσταντίνος του Ευστρατίου

8. Γέραλης Δημήτριος (Ζαχαριάς) τουΕυστρατίου 

9. Δήμου – Πάππου Βασιλική του Αργυρίου

10. Δήσσος Μιχαήλ – Άνθιμος τουΕυστρατίου

11. Καλλονιάτη Ελένη συζ. Παναγιώτη

12. Καραγιάννη – ΤσομπανέλληΑικατερίνη του Κωνσταντίνου

13. Καραντώνης Παναγιώτης του Αθανασίου

14. Κονταξής Βασίλειος (Λάκης) τουΓεωργίου

15. Κοτσώνης Ελευθέριος του Ιωάννη

16. Κουρσουμπάς Δημήτριος (Τάκης) τουΕυστρατίου

17. Κουφέλος Παναγιώτης (Πανάγος) τουΜιχαήλ

18. Κρικλάνη Αγγέλα (Λίτσα) του Δημητρίου

19. Κωστής Θεόφιλος του Παρασκευά

20. Λεωνιδάκη Κωνσταντίνα (Ντίνα) τουΧρήστου

21. Πολυπαθέλλης Μιχαήλ τουΚωνσταντίνου

22. Σίμου –  Γκρέκα Αντωνία του Διονυσίου

23. Ταλλάς Νικόλαος του Χρήστου

24. Ταμβακέλλης Μιχαήλ του Θεοδώρου

25. Τσαγκάρης Βασίλειος του Παναγιώτη

26. Τσακυρέλλη – Σαπουνά Ζαχαρούλα τουΠαναγιώτη

27. Χατζηκομνηνός Αριστείδης (Άρης) του Γεωργίου

Γ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

1. Βλάττας – Λαμπρινός Άγγελος τουΑναστασίου

2. Κανταράς Στυλιανός του Τριανταφύλλου

3. Λαντούρης Παναγιώτης (Πάνος) τουΧαραλάμπους

4. Μάρκου Ζαφειρώ (Ρούλα) του Γεωργίου 

5.Ταραράκη – Τσινοπούλου Αναστασία – Παναγιώτα (Νατάσα) του Φωτίου

Δ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΟΥ

1. Αμυρσώνη Βασιλεία (Βάσω) τουΓιακουμή

2. Βασιλείου Νικόλαος τουΒασιλείου

3. Zέπου – Αξιώτη Άννα του Κοσμά

4. ΚυδωνιεύςΣτέλιος του Γεωργίου

5. Κωνσταντινίδης Πολυκράτης τουΕμμανουήλ

6. Κώτη Φωτεινή –  Αικατερίνη του Ηλία

7. Κώτσης Θανάσης του Κώστα 

8. Λουκά – Κοντορούδα Αικατερίνη τουΝικολάου

9. Μαρνέρου – Γιαγιά Αρχοντούλα τουΣταύρου

10. Πανουράκης Βασίλειος του Ηλία

11. Χουσά – Πλασταργιά Ειρήνη τουΛάμπρου

Ε. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ

1. Αγιασμάτη Σοφία του Σωτηρίου

2. Αθάνατος – ΚαζάναςΙωάννης τουΑντωνίου

3. Αμέντας Κωνσταντίνος του Αντωνίου

4. Βρουλής Παντελής του Κωνσταντίνου

5. Λω Μαρκέλλα του Γεωργίου

6. Μιχάλα Ελένη του Αλεξάνδρου

7. Μπιλιράκη Χριστίνα του Κωνσταντίνου

8. Μπουγδάνος Παντελής του Γεωργίου

9. Μπουρνιά Ευγενία του Σίμου

10. Νύκτας Νικόλαος του Παναγιώτη

11. ΠαπαδόπουλοςΓεώργιος του Φωτίου

12. Πλατίγκου –Σύλλα Αρχοντία τουΓεωργίου

13. Σέργης Χριστόφορος του Στυλιανού

14. Τόπακα Αγγελική του Εμμανουήλ

15. Τριπολίτη – Συρρή Αικατερίνη τουΑναστασίου

16. Τσαπάλας Νικόλαος του Μιχαήλ

17. ΤσούρουΒασιλική του Φανουρίου

dreams3

telion ZarbanisPerKilo COFFEE ISLAND NEW Dreams ArvanitakivsKotsiras01

Ακουστε Ζωντανα!

Επικοινωνία

Samos Today

Θ.Σοφούλη 155
83100 Σάμος
Τηλ. +30 22730 87966 & 87967

Mail: info@samostoday.gr

Βρείτε μας στο Facebook